اشتراک گروهی برای موسسات و مراکز

social=

دانشگاه­ها، ادارات، سازمان­ها، كتابخانه­ ها، شركت­ها، موسسات و ساير مراكز مي­توانند با فراهم آوردن امکان دسترسي برای اساتيد، دانشجويان، مديران، كارشناسان و کارکنان خود به منابع پژوهشی، امكان مطالعه منابع مورد نياز در حوزه هاي تخصصي و عمومي را براي ايشان فراهم نمايند تا مطالعات و پژوهش هاي ايشان با سرعت و سهولت بيشتري انجام شود.

افراد حقيقی می توانند به عضویت پایگاه کتابخانه دیجیتال نور درآمده و با پرداخت حق عضويت از منابع و متون آن استفاده نمايند؛ اما بهترین روش برای کاربران گروهی اجازه دسترسی به منابع پایگاه به کاربران مراکز و موسسات، شيوه دسترسی IP Based می باشد، در این شیوه هزينه اشتراک توسط سازمان متقاضی پرداخت می گردد و کاربران برای استفاده از پایگاه هزینه ای پرداخت نمی نمایند. البته لازم به ذکر است که برای ثبت فعالیت های پژوهشی کاربران آنها نیز حتما باید عضو پایگاه شده تا بتوانند از خدمات آن بهره مند گردند.

برای این منظور مراکز و سازمان ها می توانند به عنوان کاربر گروهی، درخواست عضویت در پایگاه را داشته باشند؛ که در این صورت، سازمان اقدام به فعال کردن حساب کاربری برای تمام کاربران خود می نماید و دیگر نیازی به خرید اعتبار به ازای هر فرد نمی باشد.

چنانچه آدرس IP سیستم شما از طریق سازمان، در پایگاه ثبت شده باشد می توانید پس از ورود به پایگاه در قسمت بالای صفحه، نام سازمان خود را مشاهده نمایید و در صورت دانلود متن یا تصویر کتاب مورد نظرتان، از اعتبار سازمان خود استفاده کنید.aa

براي آگاهي بيش‌تر در اين‌باره و ديگر خدمات مركز، می توانید با پست الکترونیکی info@noorlib.ir با ما در ارتباط باشید، یا در صورت نیاز به تماس تلفنی سؤالات خود را شنبه تا چهارشنبه، ساعت 8 الی 17 با شماره تلفن ٨٨٣٠۵٢٨٩ – ٠٢١ در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *