جامع الاحادیث همراه

با تلاش مهندسان و پژوهشگران مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و با توجه به احساس نیاز و درخواست مکرر کاربران نور، نرم‌افزار جامع الاحادیث همراه مبتنی بر سیستم عامل اندروید تولید شد و به‌صورت رایگان در اختیار حدیث‌پژوهان و عموم علاقه‌مندان قرار گرفت.
نرم‌افزار جامع الاحادیث همراه، نسخه موبایلی پایگاه اینترنتی جامع الاحادیث است که برای استفاده در تلفن‌های همراه با سیستم عامل اندروید تهیه شده و به صورت آنلاین و هوشمند از آن پایگاه سرویس می‌گیرد.
این نرم‌افزار علاوه بر عرضۀ مجموعه روایات موجود در ۱۹۹ عنوان از مصادر حدیثی شیعه شامل حدود ۴۰۰ هزار روایت و ترجمه‌ها و شروح نگاشته شده بر آنها، احادیث مرتبط و اطلاعات مفید و کاربردی مربوط به اسناد روایات را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
همچنین امکانات متنوع پژوهشی از قبیل جستجوی مناسب، انتخاب و دسته‌بندی احادیث دلخواه، ایجاد قفسه کتاب، درج نمایه بر احادیث و قابلیت‌های پژوهشی و کاربردی دیگری نیز برای حدیث‌پژوهان گرامی فراهم آمده است.
لازم به ذکر است، کاربران جامع الاحادیثِ همراه پس از قطع ارتباط با شبکه، همچنان می‌توانند به صورت آفلاین از اطلاعات ذخیره شده در نرم‌افزار خود استفاده نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت رایگان نرم‌افزار جامع الاحادیث همراه، اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *