به مناسبت اعیاد مبارک شعبانیه نسخه عربی پایگاه کتابخانه دیجیتال نور منتشر گردید.

به مناسبت تولد امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و اعیاد مبارک شعبانیه، کتابخانه دیجیتال نور وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور دو زبانه گردید. برای تحققق این امر مهم و با برکت، گروه های مختلفی در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور از بخش بررسی و نظارت، بخش فنی تا بخش ترجمه زحمات قابل توجهی را متقبل شدند.
از انجا که منابع دست اول علوم اسلامی به زبان عربی می باشد و در موضوعاتی چون حدیث، تفسیر، رجال، تراث، سیره و .. کتابهای مرجع به زبان عربی می باشد و هر محققی که به خواهد در این زمینه ها مطالعه و پژوهش نماید ناچار از مراجعه به این کتابها می باشد و از طرف دیگر فضایی وب در گسترده بدون حدود و مرز منتشر می شود و قابل دسترس می باشد و کاربران بسیار زیادی از کشورهای مسلمان و عرب زبان به این کتابخانه مراجعه می کردند که مناسب بود تا این کتابخانه دارای اینترفیس عربی گردد تا کاربران عرب زبان راحت تر و آسان تر از امکانات و قابلیت های کتابخانه آشنا و از آن استفاده نمایند.

از آنجا که تلاش داشتیم در موعد مقرر اینترفیس عربی را بر روی شبکه جهانی وب منتشر نماییم نواقص اندکی وجود دارد که به مرور  زمان بر طرف خواهد شد

 

 

One comment on “به مناسبت اعیاد مبارک شعبانیه نسخه عربی پایگاه کتابخانه دیجیتال نور منتشر گردید.

  1. یاسر علی گفت:

    من طلبه ای هستم که از این سایت استفاده میکنم و خوشحالم که نسخه عربی را هم ایجاد کردید و تشکر فراوان دارم اما خواهش می کنم اطلاعات موجود در صفحات مانند اسامی کتب و ناشران و پدیدآورندگان را هم به زبان عربی تغییر دهید و از این حالت فارسی درآورید در ضمن اطلاعات صفحه وقتی به نسخه عربی منتقل می شویم خالی است و همچنین صفحه اتصل بنا و مواقعنا و تعلیمات در پایین صفحه نیز خالی است!!!
    احسنت بکم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *