نسخه جدید نرم افزار تلفن همراه نورلایب

با تلاش مهندسان و پژوهشگران مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، نسخۀ ۱٫۰٫۴ نرم‌افزار کتابخانه دیجیتال نورلایب؛ برترین بانک اندرویدی متن و تصویر کتاب های علوم اسلامی، عرضه شد.

نمایش تصویر بزرگ جلد کتاب‌ها در صفحه اطلاعات کتاب، امکان رفرش صفحات کتاب در صورت عدم نمایش محتوا، مرتبط‌یابی با استفاده از تصویر، نمایش کتابخانه‌های موضوعی و لیست کتب مرتبط با آن‌ها، بازگشت امکان انتخاب متن کتاب جهت جستجو و رفع مشکل نصب در برخی دستگاه‌ها با اندروید ۴، از جمله تغییراتی است که در نسخه ۱٫۰٫۴ این نرم‌افزار، علاوه بر قابلیت‌های نسخه‌ی قبل، در اختیار کاربران قرار گرفته است.

لازم به ذکر است این نرم‌افزار با بهره‌گیری از گنجینه‌ی غنی منابع پایگاه کتابخانه دیجیتال نورلایب با بیش از بیست و دو هزار و پانصد عنوان کتاب درحدود ۳۹،۸۰۰ جلد کتاب، در جهت بهبود فضای مطالعه و تحقیق؛ همراه با قابلیت های پژوهشی فراوان در اختیار محققان و دانش پژوهان قرارگرفته است.

دریافت رایگان نرم افزار کتابخانه علوم اسلامی نورلایب

6 comments on “نسخه جدید نرم افزار تلفن همراه نورلایب

 1. سعیده طاهری گفت:

  برای من که مدام با موبایلم کار میکنم خیلی خوب شد دستتون درد نکنه

 2. Elisa گفت:

  Hi ؛ Your blog content is great.
  Thank you very much

 3. اسماعیلیان گفت:

  سلام تخفیف های خیلی خوبیه نمیشه همیشگی باشه خیلی لازمش داریم. ممنون

 4. محسن گفت:

  سلام به عنوان یک کاربر خیلی لازم و ضروری بود زیرا نسخه اندرویدی کتابخانه دیجیتال نور بسیار کار ارزشمندی است. لطفا اشکالات را رفع و قابلیتها را افزایش دهید، کتابهایی که تنها نسخه pdf دارند متنشان قابل مشاهده نیست، لیست کتابخانه شخصی و نشانه گذاری کتاب و صفحه بسیار مهم است، لینک کتاب و یا صفحه مانند آنچه در نورمگز درباره اشتراک گذاری مقاله از طریق لینک وجود دارد.

 5. نونا گفت:

  قطعاً می توانید اشتیاق خود را در اثری که می نویسید مشاهده کنید. جهان معاصر برای گذر از زمان و رسیدن به قله های بلند علمی خود به نویسندگان پرتلاش و حتی پرشورتر از قبل امیدوار است همانطور که شما که شجاعانه منویسید و نمی ترسید هر چند ایده های آینده پژوهانه و با ذکر چگونگی دستیابی به منابع آنها و قابل دسترسی برای پژوهش و تحقیق در مبانی اعتقادی و فکری انسانها ربط دارند. همیشه به دنبال قلب خود بروید. که مسیر درست را نشانتان خواهد داد و در مسیر عالمانه و عاشقانه خود گام بردارید.

 6. سعید گفت:

  با سلام و سپاس فراوان بابت این وبلاگ بسیار عالی و بسیار آموزنده نمی دانم چگونه از شما تشکر کنم، شما باید به نوشتن ادامه بدهی. من مطمئن هستم ، شما یک پایگاه بسیار بزرگ با خوانندگان بسیار خواهی داشت. با آرزوی موفقیت و سربلندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *